• +421 948 463 626
  • robo@djrobomajling.sk

TOTO SOM JA…

DJ ROBO MAJLING

vybornahudba_rhm_01_600px

Prajem všetkým v Novom roku 2019 všetko dobré, hlavne zdravie a životný elán! Sme opäť o rok starší, na druhej strane skúsenejší…! Mám za sebou celkom dobrý rok, veľa klientov zostalo, niektorí o sebe v roku 2018 nedali vedieť (jedna konkrétna vec zamrzela…!), niektorí naopak pribudli! Hlavne potešilo, že som sa presadil ako hlásateľ na bratislavských futbalových Pasienkoch a 3. marca 2019 ma čaká aj premiéra na tomto poste na Národnom futbalovom štadióne na Tehelnom poli! Tak držte päste…! 

Poskytujem služby v oblasti zábavy, svadieb, žúriek, Oldies & Rock párty už viac ako 34 rokov. Jednoznačnou mojou prioritou je spokojný zákazník! Na tejto mojej priorite nemienim nič zmeniť ani v roku 2019… Momentálne ponúkam svoje služby hlavne cez VÝBORNÁ HUDBA.SK, fungujem aj prostredníctvom rôznych mediálnych, či reklamných agentúr, s ktorými spolupracujem už dlhé roky! (PRODUKČNÝ DOM MUFUZA, VIPMEDIA, SHOW PORTÁL, MEDIADOOR, či mnohé iné!)

Začínal som ako mladý, klubový Dj v bratislavskom hoteli Tatra, neskôr som súbežne “praxoval” 7 rokov v „slávnom“ BAJKAL BARE, ďaľšom kultovom klube CKM…! Postupne som prešiel “sitom” FUN RÁDIA, RMC RÁDIA a RÁDIA TWIST, moderoval som v “RAŇAJKÁCH S VTV”, RÁDIU SITY a šéfoval RÁDIU ALIGATOR 5 rokov. Skúseností mám na rozdávanie, tak ich rozdávam… svojim mladším kolegom v agentúre, úprimne ma teší, keď vidím, ako sa vedia etablovať na trhu! Hudobné archívy všetkého druhu…  Zahrám Vám všetko od Straussa až po 50 Centa! (Samozrejme všetko na LP, SP, či CD!) Na  želanie samozrejme tiež, len to musí mať hlavu a pätu!

Vrámci produkčného domu VÝBORNÁ HUDBA.SK, sprostredkúvame vystúpenia rôznych umelcov z rôznych oblastí šoubiznisu! Viac info na www.vybornahudba.sk! Komplexne zabezpečujeme všetko, čo treba na úspešné zvládnutie každého eventu! Pokojne Vám splníme všetko, po čom túžite! Stačí nás kontaktovať…

Rýchly kontakt: robo@djrobomajling.sk, alebo 0948 463 626

S pozdravom
Dj Robo Majling

DJ ROBO MAJLING

...môžem byť súčasťou aj Vašej akcie! Ak potrebujete poradiť, poprípade sa na niečo spýtať, napíšte...