• +421 948 463 626
  • robo@djrobomajling.sk

TOTO SOM JA…

DJ ROBO MAJLING

vybornahudba_rhm_01_600px

 

Prajem všetkým v Novom roku 2022 všetko dobré, hlavne zdravie a životný elán!

Máme za sebou dva kovidové roky, život sa snáď už pomaly vráti do normálu…! Klienti sa už ozývajú… V minulom roku som ukončil spoluprácu s ŠK Slovan Bratislava po 11. rokoch. Dôvod nepoznám (teda poznám – dal som im výpoveď) Na marketingu Slovana sa asi zbláznili, lebo dôvodom mojej stopky na zápasoch Konferenčnej ligy bola vraj angličtina hlásateľa na zápase s Kodaňou 16.9.2021… V tom termíne som bol ale v Košiciach na cyklistických Okolo Slovenska a bol som riadne ospravedlnený u marketingového riaditeľa Stana Kramariča, s ktorým som sa osobne stretol týždeň pred odchodom na cyklistiku…
Ešte na vysvetlenie: Posledný medzinárodný zápas som odhlásil 26. augusta 2021 s Olympiacos FC. Na Tehelnom poli sa hral zápas Európskej ligy UEFA. Následne som ešte pôsobil na zápasoch Fortuna ligy 29. augusta s Vionom Zlaté Moravce, 19. septembra s MŠK Žilina a 3. októbra 2021 s FK Pohronie.
Asi 2 dni pred zápasom Európskej konferenčnej ligy (21.10.2021) mi zavolal z marketingu Slovana Tomáš Straka a oznámil mi, že mám na pokyn „niekoho z vrchu“ stopku na zvyšné medzinárodné zápasy s už vyššie uvedeným dôvodom! Na moju otázku aký je skutočný dôvod, pretože som nehlásil uvedený zápas, nebolo mi odpovedané… Následne som poslal mail, kde som ukončil spoluprácu. Ešte doplním, že nikdy za 4 roky v pozícii hlásateľa na Pasienkoch, či následne Tehelnom poli mi nikdy nikto nič nevyčítal a nikdy sa nikto na nič nesťažoval, práve NAOPAK!

Poskytujem služby v oblasti zábavy, svadieb, žúriek, Oldies & Rock párty už viac ako 36 rokov. Jednoznačnou mojou prioritou je spokojný zákazník! Na tejto mojej priorite nemienim nič zmeniť ani v roku 2022… Momentálne ponúkam svoje služby hlavne cez VÝBORNÁ HUDBA.SK, fungujem aj prostredníctvom rôznych mediálnych, či reklamných agentúr, s ktorými spolupracujem už dlhé roky! (PRODUKČNÝ DOM MUFUZA, VIPMEDIA, SHOW PORTÁL, MEDIADOOR, či mnohé iné!)

Začínal som ako mladý, klubový Dj v bratislavskom hoteli Tatra, neskôr som súbežne “praxoval” 7 rokov v „slávnom“ BAJKAL BARE, ďaľšom kultovom klube CKM…! Postupne som prešiel “sitom” FUN RÁDIA, RMC RÁDIA a RÁDIA TWIST, moderoval som v “RAŇAJKÁCH S VTV”, RÁDIU SITY a šéfoval RÁDIU ALIGATOR 5 rokov. Skúseností mám na rozdávanie, tak ich rozdávam… svojim mladším kolegom v agentúre, úprimne ma teší, keď vidím, ako sa vedia etablovať na trhu! Hudobné archívy všetkého druhu…  Zahrám Vám všetko od Straussa až po 50 Centa!

Vrámci produkčného domu MUFUZA, sprostredkúvame vystúpenia rôznych umelcov z rôznych oblastí šoubiznisu! Viac info na www.vybornahudba.sk! Komplexne zabezpečujeme všetko, čo treba na úspešné zvládnutie každého eventu! Pokojne Vám splníme všetko, po čom túžite! Stačí nás kontaktovať…

 

Rýchly kontakt: robo@djrobomajling.sk, alebo 0948 463 626

S pozdravom
Dj Robo Majling

DJ ROBO MAJLING

...môžem byť súčasťou aj Vašej akcie! Ak potrebujete poradiť, poprípade sa na niečo spýtať, napíšte...